BİZNET BİLİŞİM, 3’ÜNCÜ KEZ DELOITTE LİSTESİNDE


Çoğu mühendis ve konusunda uzman 60’dan fazla çalışanı ile müşterilerine hizmet veren Biznet Bilişim, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri listesinde 3’üncü kez yerini aldı.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerine Avrupa ve dünyaya açılma fırsatı sunan Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2016 Programı’nın sonuçları, Deloitte Values House’da düzenlenen ödül töreniyle açıklandı.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin kıyasıya yarıştığı programda  daha önce 2007 ve 2013 yıllarında bu listede yer alan Biznet Bilişim, kurulduğu 2000 yılından beri sürdürdüğü büyümeyi bu ödülle bir kez daha kanıtlamış oldu.

Bu seneki başarılarını değerlendiren Biznet Bilişim Genel Müdürü Neşe Sayarı, siber güvenlik gibi özel uzmanlık gerektiren ve önemi son zamanlarda daha çok anlaşılabilen bir alanda, yıllardır istikrarlı bir şekilde yürüttükleri çalışmaların ödülünü aldıklarını dile getirdi.

dsc_0602

Sayarı, “Stratejik plan ve yatırımlarımızı tüm siber güvenlik bileşenlerini iyi analiz edip teknolojik gelişmeleri takip ederek yapıyor ve çözümlerimizi Ar-Ge çalışmalarımızla destekleyerek oluşturuyoruz. Yakaladığımız bu büyüme hızı, yıllara dayanan bilgi birikimimizi kurumların hizmetine sunma imkanını bulduğumuzu gösteriyor. Elde ettiğimiz sonuçtan mutluyuz ve bu başarıyı daha da ileriye taşımak için ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde değerlendirdi.

Türkiye’de 11. yılını tamamlayan Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı, merkezi ülkemizde bulunan ve son dört yılda net satış gelirlerini en hızlı artıran 50 teknoloji şirketini belirlemeyi amaçlıyor.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları