Forcepoint Türkiye Siber Güvenlik Web Akademisi 2. Sezonu Başlıyor


Forcepoint Türkiye Siber Güvenlik Web Akademisi 2. Sezonu Başlıyor

 

Siber güvenlik alanında öncü şirketlerden biri olan Forcepoint’in, müşterileri ve iş ortakları için düzenlediği Siber Güvenlik Web Akademisi 2017 yılı ilk sezonunu başarıyla tamamladı. İlk sezonun eğitim programında siber saldırılardan, gelişmiş kalıcı tehditlere, Sandboxing’den siber savaşlar ve sıfırıncı gün ataklarına kadar pek çok önemli güvenlik başlığı, alanında uzman eğitmenler tarafından anlatıldı; çok sayıda web semineri ve fiziksel müşteri ve iş ortağı toplantıları düzenlendi.

Forcepoint tarafından geliştirilen siber güvenlik çözümlerinin, Forcepoint müşterileri ile kanal iş ortakları tarafından daha etkin kullanılması amacıyla düzenli olarak gerçekleştirilen Forcepoint Türkiye Siber Güvenlik Web Akademisi, ilk sezonunu 3.000’i aşkın müşteri ve iş ortağına eğitim vererek başarıyla tamamladı. Çok sayıda müşteri tarafından tercih edilen Forcepoint Siber Güvenlik Web Akademisi, başarıyla geçen ilk sezonunun ardından 2. sezonuna başlamak üzere hazırlıklarına başladı.

Forcepoint Siber Güvenlik Web Akademisi, her yıl düzenli olarak gerçekleştirecekleri eğitim programıyla tüm çözümlerinin, müşterileri ve iş ortakları tarafından daha iyi anlaşılması ve ürün faydalarının daha iyi anlatılması amacıyla düzenleniyor. Dünya çapında kabul görmüş son kullanıcı deneyimlerinin de yer aldığı akademide, her etkinlik gününde farklı bir konu işleniyor.

Gerçek dünyadan senaryolar eşliğinde teorik ve pratik çalışmalarla harmanlanmış eğitim metodolojisi, kapsamlı bilgi ve deneyimi katılımcılara ideal bir zaman aralığında tutarlı biçimde sunulacak şekilde tasarlanıyor. Forcepoint çözümlerinin tasarım, konumlandırma ve en iyi pratikler ile ayrıntılı biçimde işlendiği Siber Güvenlik Akademisi, müşteri vaka analizleri içeriğinin de katkısıyla Forcepoint müşterileri, distribütörler ve kanal ortakları için çok tercih edilen bir program olarak dikkat çekiyor.

Yeni program 25 Ekim 2017 tarihinde başlıyor!

Forcepoint Siber Güvenlik Akademisi, yeni sezonuna 25 Ekim 2017 tarihinde başlıyor. Web, E-mail, Veri Güvenliği, İç Tehdit ve Varlık Analizi gibi konuların yanısıra, deneyimli ağ güvenlik mühendislerinin günlük iş görevleri üzerine de odaklanan eğitim programına katılım için herhangi bir ön koşul olmamakla birlikte, TCP/IP protokolleri hakkında bilgi sahibi olmak ve temel ağ becerileri, programdan en iyi faydayı sağlamak adına yararlı olacaktır.

Forcepoint Siber Güvenlik Akademisi 2. Sezonun İçeriği şu şekilde olacak:

UEBA (User and Entity Behaviour Analysis – Kullanıcı ve Varlıkların Davranış Analizi) teknolojisi ile iç tehditlere son verin

2018’in öne çıkacak Siber Güvenlik Trendleri

Forcepoint Yeni Nesil Güvenlik Duvarı Çözümünün Fark Yaratan Özellikleri

Forcepoint’ in Yeni Bulut Güvenliği Çözümleri

Office 365 Ortamınızı Güvenli Hale Getirin

Finans Sektörü’nde Yoğun Kullanılan Forcepoint Teknolojileri ve Kurumlara Faydaları

E-Posta Güvenliği Hakkında Bilinmesi Gerekenlerİlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları