Huobi, GARI Token’ı Listeleyecek


Huobi, GARI Token’ı Listeleyecek

Huobi Global, Onbirinci Primelist Etkinliğinde Socialfi Projesi Olan Gari Network’ün GARI Token’ını Listeleyeceğini Duyurdu. Kullanıcılar, 18 Ocak’tan İtibaren, Sayılı Biletlerle Çekilişe Katılarak Ya Da Üç Gün Boyunca Cüzdanlarında Huobi Token Bulundurarak, GARI Token Erken Satışına Özel Fiyatlardan Faydalanabilecek. 

Dünyanın lider dijital varlık borsalarından Huobi Global, onbirinci Primelist etkinliğiyle GARI token’I listeleyeceğini duyurdu. Primelist katılımcıları GARI token arzından pay kazanma şansını yakalamak adına sayılı biletler için çekilişe katılabilecek veya üç gün boyunca Huobi Token’ı ellerinde bulunduracaklar. 

Kullanıcıların içerik oluşturması karşılığında ödül alabildikleri bir sosyal medya platformu olarak bilinen SocialFi projesi Gari Network, bu listelemeyle, finansman yaratırken; içerik üreticilerini ödüllendirmek için gerekli sermayeyi oluşturacak. Sosyal medya, web3.0 ve finansı birleştiren şirket, geleneksel sosyal medya platformlarının başlıca sorunu olan, yeni içerik üreticilerinin büyümesi problemini de bu sayede çözmeyi hedefliyor.  

Gari Network, Chingari isimli uygulamasıyla kullanıcıların video oluşturmasına ve paylaşmasına olanak sağlıyor ve kullanıcıları GARI tokenleriyle ödüllendiriyor. Söz konusu uygulamanın, hali hazırda Hindistan’ın en hızlı büyüyen video uygulaması olmasının yanı sıra 85 milyondan fazla kullanıcıya sahip olduğu belirtiliyor. Video izleyenleri şeffaf ‘tipping’ (bahşiş) özellikleriyle buluşturan Chingari’nin merkeziyetsiz yapısı, kullanıcılara platformun nasıl yönetileceği konusunda da söz hakkı tanıyor.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları