IBM’den Platin Bilişim’e Yılın Güvenlik iş Ortağı Ödülü


IMG_3536

IBM, 2016 yılı ödülleri  “Outstanding Security Solutions” kategorisinde, Platin Bilişim’i Yılın En İyi Güvenlik İş ortağı olarak seçti.

IBM 2016 Ödülleri sahiplerini buldu. IBM ‘in güvenlik tarafındaki en iyi seçkin ortağı ödülü ise kurulduğu 2001 yılından bu yana güvenlik alanında başarılı projelere imza atmayı başaran Platin Bilişim’in oldu.

Platin Bilişim 2012 yılından bu yana IBM Türk’ün güvenlik ürünleri tarafında iş ortağı olarak çalışıyor. IBM’in SIEM/log yönetimi ve Network güvenliği tarafında Qradar, alt uç güvenliği ve Patch yönetimi tarafında IBM Bigfix ürünleri Platin Bilişim hizmet yelpazesinde yer alıyor.

IBM ile çalışmaya başladıkları günden bu yana önemli ölçüde bilgi birikimine sahip olduklarını kaydeden Platin Bilişim Genel Müdürü Ayhan Bamyacı, “IBM, dünyanın en önde gelen bilgi teknolojisi, yazılım ve hizmetleri şirketi. Her sektörden müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun teknoloji çözümleri sunuyor. Böylece değişen dünya ve piyasa koşullarında müşterilerinin başarılı olmalarına yardımcı oluyor. Biz de birlikte çalıştığımız süre boyunca edindiğimiz tecrübeyi müşterilerimize aktarıyor ve başarılı projeleri hayata geçiriyoruz” dedi.

Yapılan doğruların karşılığı bu ödül oldu

Bu ödülü IBM ile çalışmaya başladıkları ilk günden bu yana hayata geçirilen başarılı projelere bağlayan Ayhan Bamyacı, “Böylesi büyük bir markanın 2016 yılı için güvenlik tarafında seçtiği en iyi iş ortağı olmak bizim açımızdan gurur verici. Bu ve buna benzer ödüller ne kadar doğru bir yolda ilerlediğimizin en büyük göstergesi.  Elde ettiğimiz bu başarı, motivasyon olarak da bizleri bir adım ileriye taşıyor” şeklinde görüş belirtti.

“Ibm’den son 3 yıldır başarılı iş ortağı ödülleri alıyoruz.” Geçen sen ilk defa verilen “Security” alanındaki ödülü de biz almıştık. Gelecek sene verilecek olan ödüle de şimdiden adayız”...

“Ödülü, Şirket kurulduğundan beri yanımda olan ve satış faaliyetlerini yürüten Pınar hanım ve tüm Platin Bilişim Ekibi adına alıyorum. Ekibime özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum”. IBM’e bizi bu ödüle layık gördükleri için, Distribütörümüz Penta’ya her zaman desteklerini esirgemedikleri için teşekkür ediyorum.

Platin Bilişim Hakkında

Platin Bilişim 2001 yılında kurulmuş; “Veri Koruma”, "email Arşivleme", “Log Yönetimi/SIEM”, “BT Güvenlik sistemleri” konularında faaliyet gösteren bir teknoloji firmasıdır. Uzman kadrosu ve İstanbul’daki Operasyon Merkezi ile Türkiye’deki tüm müşterilerine, yerinde ve uzaktan güvenli erişim metoduyla “Yönetilebilir Hizmetler” vermektedir.

Platin Bilişim, çözüm sağladığı ürün ve konularda uzmanlaşarak IT sektöründeki yerini almıştır. Uzmanlığındaki konularda, farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun implentasyonlarla, müşterilerinin yaptıkları yatırımların hızlı geri dönüşü sağlanmaktadır. Modern Profesyonel Hizmetler anlayışı ile uzmanlaşmış “Kurulum Uyarlama Servisleri”, “Durum Değerlendirme (Healthcheck)”, “Göç (Migration)”, “Sürüm Yükseltme (Upgrade)” gibi kompleks servisleri de müşterilerine sağlamaktadır.

IT Altyapıları konusunda yüksek standartlara sahip firmaların ürünleri ile sorunsuz, uzun vadeli ve güvenilir çözümler üretilmektedir. Platin Bilişim’i rakiplerinden ayıran en önemli farkı, sağladığı Profesyonel Hizmetlerin yüksek standartları ve uyguladığı başarısı kanıtlanmış metodolojilerdir. PMI standartlarında uyguladığı Proje Yönetimi Sistemi sayesinde projeleriniz belirlenen bütçe, süre ve kalitede tamamlanabilmektedir.

Platin Bilişim; Bilişim 500 listesinde 2014 verilerine göre;

Genel sıralamada 210.

Güvenlik yazılımları kategorisinde : 6. Sırada  bulunmaktadır.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları