MAC KULLANICILARI BITDEFENDER’LE GÜVENDE


 AV-COMPARATIVES’TEN BITDEFENDER’E TAM NOT

BITDEFENDER TESTLERİ YİNE TAM NOTLA GEÇTİ

MAC KULLANICILARI BITDEFENDER’LE GÜVENDE

 

Bitdefender Antivirüs, bağımsız antivirüs araştırma ve test merkezi AV-Comparatives’in düzenli olarak gerçekleştirdiği ve güvenlik ürünlerinin performansını değerlendirdiği testlerden biri olan Mac Güvenlik Testi’nden bir kez daha tam not alarak bütün rakiplerini geride bıraktı. Mac’i etkileyen kötü amaçlı yazılımlar gün geçtikçe gelişip, Mac kullanıcılarını mağdur etmeye devam ederken, AV-Comparatives’in test sonuçları bir kez daha Bitdefender Antivirüs kullanıcılarının dünyanın en avantajlı siber güvenliğinin keyfini çıkardıklarını gösterdi.

Prestijli bağımsız test kuruluşları yıl boyunca, kullanıcıların cihazlarını gözleri kapalı emanet edebileceği, yüksek koruma standartlarına uygun güvenlik çözümlerini belirlemek için bir dizi test gerçekleştiriyor. Bu kez de Avusturya merkezli bağımsız test kuruluşu AV-Comperatives, 2017'de toplanan 687 Mac kötü amaçlı yazılım örneğini kullanarak Mac güvenlik ürünlerini test etti. Ayrıca Mac virüsten koruma ürünlerinde Windows kötü amaçlı yazılımlarının tespit edilip edilemediğini de kontrol edebilmek için 1000 yaygın ve mevcut Windows kötü amaçlı yazılım örneği de testte kullanıldı. Bitdefender Antivirus for Mac ürünü hem Mac hem de Windows kötü amaçlı yazılımlarının tespitinde %100 başarı sağlayarak tüm rakiplerini geride bıraktı.

Testlerde büyük başarı gösteren global antivirüs yazılım kuruluşu Bitdefender Antivirüs, Avusturya merkezli bağımsız test kuruluşu AV-Comperatives’in gerçekleştirdiği son testten de tam not aldı. 9 güvenlik çözümünün 1687 kötü amaçlı yazılım örneği kullanılarak test edildiği Mac Güvenlik Testi’nden tam notla geçen Bitdefender Antivirüs, kullanıcılarına %100 koruma sağladığını bir kez daha kanıtladı.

AV-Comparatives uzmanlarının kullanımı kolaylaştıran iyi düşünülmüş bir arayüze sahip tam özellikli bir virüsten koruma programı” olarak tanımladığı Bitdefender Antivirus for Mac’in, günlük işlemler sırasında kullanıcılara hiçbir performans düşüşü yaşatmadığı da uzmanlarca vurgulandı. Test sonuçlarını değerlendirirken Bitdefender Antivirus for Mac’in en çok kimlik hırsızlığı koruması ve Time Machine yedeklemelerini fidye yazılımlarına karşı güvenli hale getiren özelliği beğendiklerini söyleyen AV-Comparatives uzmanları, Bitdefender Antivirus for Mac ürününün “kullanımı basit ve mükemmel özelliklere sahip bir güvenlik ürünü” olduğunu belirtti.

Bitdefender Antivirus for Mac ürünü daha önce de son derece saygın bir diğer bağımsız test enstitüsü AV-Test’in gerçekleştirdiği testlerden %100 tam puan alarak AV-Test CEO’su Andreas Marx’ın “Bitdefender bir kez daha Mac kötü amaçlı yazılım koruması alanında %100 tam puan aldı.” sözleriyle onurlandırılmıştı.İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları