McAfee, Yeni Nesil Tehditlere Karşı Tam Koruma İçin Gelişmiş Bir Ürün Portföyü Yarattı


McAfee, Yeni Nesil Tehditlere Karşı Tam Koruma İçin Gelişmiş Bir Ürün Portföyü Yarattı

 

McAfee, ürün portföyünü günümüzün zorlu tehditlerine karşı etkin koruma sağlayacak şekilde yeniledi. Anti-zararlı yazılım motoru üzerine inşa edilen ürünler, davranışsal analiz ve makine öğrenimi gibi yeni nesil özelliklerle tüm cihazlar için yüksek güvenlik sağlıyor.

Dünyanın lider güvenlik şirketi McAfee, günümüzün bağlantılı dünyasında ortaya çıkan gelişmiş tehditlerle etkin mücadele için yeni özelliklerle güçlendirilmiş güvenlik ürünlerini pazara sundu. Yeni nesil anti-zararlı yazılım motoru ile entegre çalışan McAfee güvenlik paketi, McAfee AntiVirus Plus, McAfee Internet Security, McAfee Total Protection ve McAfee LiveSafe ürünlerini kapsıyor. Anti-zararlı yazılım motorunun sağladığı davranışsal analiz ve makine öğrenimi yetkinlikleriyle birlikte McAfee ürün portföyü, dijital tehditlere karşı artık çok daha etkili güvenlik sağlıyor.

Aynı zamanda McAfee, tüketicilerin en çok ihtiyaç duyduğu üç temel alan olan evdeki bağlı cihazların korunması, çocukların online güvenliği ve online kişisel gizlilik için gerekli özelliklerin geliştirilmesine odaklanıyor. Bu alanda şirketin sağladığı inovatif çözümler McAfee Secure Home Platform, McAfee Safe Family ve McAfee Safe Connect ürün grupları ile tüketicilere sunuluyor.

McAfee yeni ürün portföyünde öne çıkan temel özellikler ise şöyle;

Güçlü Anti-Zararlı Yazılım: McAfee, gelişmiş güvenlik sağlarken cihaz performansını da artırmayı başaran yeni nesil anti-zararlı yazılım motorunu geliştirmek üzere yatırım yapmaya devam ediyor. Bu anti-zararlı yazılım motorunun etkinliği hem bilgisayar hem de mobil cihazlar üzerinde yapılan AV-Test ve AV Comparatives testlerince de kanıtlanmış bulunuyor*.

Yeniden Tasarlanan Kullanıcı Arayüzü: McAfee’nin yeni ürün portföyü hem Windows hem de Mac tabanlı bilgisayarlarla uyumlu tamamen yenilenmiş bir arayüze sahip. Yazılımın boyutunun küçültülmesi sayesinde de hem daha hızlı çalışıyor, hem de çok daha kısa zamanda indirilebiliyor.

Android Tabanlı İyileştirme:

Güçlendirilmiş Wi-Fi Güvenliği: Hangi ağın güvenli olduğunu tespit eden bu özellik sayesinde kullanıcılar güvenle Wi-Fi bağlantısı sağlayabiliyor.

Fidye Yazılımına Karşı Etkin Çözüm: McAfee Mobile Security ürünü arka planda aktive olan fidye yazılımı uygulamasını tespit eder etmez durduruyor ve ardından kullanıcıya bu uygulamayı kaldırması için uyarıda bulunuyor.

 İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları