PAM Yuvarlak Masa Toplantısı: Karar Verme Aşamasında PAM İle İlgili Bilinmesi Gerekenler


PAM Yuvarlak Masa Toplantısı: Karar Verme Aşamasında PAM İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi Türkiye’deki şirketlerinin öncelik sıralamasında üst sıralarda kendine yer buluyor. Bunun sebeplerinden biri de PAM uygulamalarına şirketinde yer vermeye çalışan profesyonellerin her gün karşılaştığı problemler.

Peki, organizasyonunuzun taleplerini karşılamak için en mükemmel yaklaşımı nasıl tespit edebilirsiniz? PAM ile ilgili karar verme aşamasında gözden kaçabilecek noktalar nelerdir? PAM ürünlerini gelecekte hangi uygulamalar ve geliştirmeler bekliyor? Eğer şirketinizde CISO, CIO, sistem entegratörü ya da siber güvenlik uzmanı olarak çalışıyor ve PAM ile ilgili onlarca sorudan bazıları sizi de yakından ilgilendiriyorsa, linkteki yuvarlak masa toplantısına kayıt yaptırabilir, vMind ve Indeed uzmanları ile birebir konuşma imkanı bulup karşılaştığınız sorunlara karşı firmanızı PAM hizmetlerine nasıl hazırlayabileceğiniz konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bu toplantıda PAM konusunda Türkiye ve Avrasya bölgesinin en önemli uzmanlarından 3’ü ile bugünün sektör şartlarını ve yarının PAM uygulamalarını konuşma imkânı bulacaksınız.

Yasin Taha Сeliloglu - Managing Director of Eurasia at vMind

Yasin Taha Сeliloglu, çözüm ortakları ve partner firmalar ile siber güvenlik alanında en doğru çözümü ortaya çıkarma konusunda tecrübeye sahip. Türkiye’deki sektörün nabzını tutabilen ve yarının siber güvenlik trendlerini tespit edebilen uzmanımız.

Pavel Konyukhov - CTO at Indeed Identity

Pavel Konyukhov özellikle siber güvenlik ve kullanıcıların erişim yönetimi ile bağlantılı çok sayıda projede uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

Ayrıcalıklı erişim yönetiminin, zamanla kanıtlanmış ve sağlam uygulamalar kullanılarak aşılabilecek bir zorluk olduğuna inanıyor.

 

Cihan Vehbi Salihoglu - Cybersecurity Director at Mastercard Advisors

Cihan Vehbi Salihoğlu, 15 yılı aşkın mesleki deneyime sahip. Deloitte ve PwC gibi birçok küresel şirkette çalışmış, ayrıca kurumsal veri korumasının ve siber güvenlik duruşunun iyileştirilmesine de yardımcı olmuştur. Bir PAM çözümü seçerken tam olarak neye bakması gerektiğini en iyi uzmanlardan biridir.

Yuvarlak Masa Gündemi:

  • 11.00 - 11.10 am (TRT)

Açılış konuşması

  • 11.10 - 11.30 am (TRT)
  • PAM politikasını belirlemek için sorulacak doğru sorular
  • 11.30 - 11.50 am (TRT)
  • Ayrıcalıklı bir seçim yapmak: PAM seçerken neler dikkate alınmalıdır?
  • 11.50 - 12.10 am (TRT)

PAM’in Geleceği nasıl olacak?

  • 12.10 -12.20 pm (TRT)

Soru-Cevap Bölümü

Uzmanlarımızdan birebir danışmanlık alma imkânı bulabilirsiniz. İsteğinize uygun olarak Türkçe veya İngilizce destek opsiyonu yer almakta.

Etkinlik 6 Nisan 2021, Türkiye saati ile 11:00’de başlayacaktır.

Etkinlik sayfasına giderek kaydınızı yapabilirsiniz

 

 


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları