VERİ KURTARMA İLE İLGİLİ SIK SORULAN SORULARIN CEVAPLARI BU FİLMDE TOPLANDI


VERİ KURTARMA İLE İLGİLİ SIK SORULAN SORULARIN

CEVAPLARI BU FİLMDE TOPLANDI

BİR VERİ KURTARMA HİKAYESİ: GÜVEN İLE VASFİ

Dijital çağda herkesin başına gelebilecek bir sorun olan veri kaybı konusunda kullanıcılar ile şirketlerin hala yeterli bilince sahip olmayışı, pek çok önemli verinin tamamen yok olmasına yol açıyor. Hassas verilerini kaybedenlerin veri kurtarma süreci ile ilgili merak ettiği pek çok konu bulunuyor. Veri Kurtarma Hizmetleri, veri kurtarmayla ilgili en çok merak edilen sekiz sorunun cevabını “Güven ile Vasfi” filmiyle anlatıyor.

Günümüzde pek çok kullanıcı veya şirket, fiziksel veya yazılımsal sebeplerle verilerini kaybederek önemli ölçüde zarar görüyor. Değerli verilerini kaybeden kullanıcıların kafalarında verilerinin nasıl geri getirileceği ile ilgili pek çok soru işareti oluştuğuna dikkat çeken Veri Kurtarma Hizmetleri, veri kurtarma hakkında kendilerine en çok yöneltilen soruların cevaplarını Güven ile Vasfi filmi ile anlatıyor. Güven ile Vasfi, veri kaybı yaşayarak panikleyen ve profesyonel veri kurtarma aşamalarının nasıl gerçekleştiğini öğrenmek isteyen kullanıcıların akıllarındaki soruları cevaplandırıyor.

En Sık Sorulan Sorular Cevaplanıyor

Hazırlanan film, veri kurtarma konusunda bir bilgisi olmayan Vasfi’nin hem kendi tatil fotoğraflarına ulaşamaması hem de patronunun önemli şirket verilerine erişememesi nedeniyle Veri Kurtarma Hizmetleri’ne başvurmasıyla başlayan hikayesini konu alıyor. Veri kurtarma hakkında en çok sorulan sekiz soruya cevap veren film, öncelikle hasarlı medyanın nasıl ulaştırılacağını, fiyat teklifinin nasıl belirlendiğini ve veri kurtarma garantisinin olup olmadığını anlatıyor. Filmin devamında veri kaybı durumda nasıl bir yöntem izleneceği, Veri Kurtarma Hizmetleri’nin eğitimlerinden nasıl haberdar olunacağı ve fidye yazılımı saldırıları ile cryptolocker’a çare olup olmadığı hakkında bilgi veriliyor.

Güven ile Vasfi filmini izlemek için: https://bit.ly/GüvenileVasfi

 İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları