Avrasya’da bir ilk! IoT Dünyası İstanbul’da buluşuyor


Avrasya’da bir ilk!

IoT Dünyası İstanbul’da buluşuyor

 

IoT EurAsia 2018, Avrupa ve Ortadoğu'daki Nesnelerin İnterneti potansiyelini ortaya çıkarmak hedefi ile bu global olguya İstanbul’da öncülük edecek.

Avrasya Bölgesi’nde, üst düzey yöneticilere özel olarak ilk defa düzenlenecek ve sektör liderlerini bir araya geritecek IoT EurAsia, 12 Nisan tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek.

500’ün üzerinde üst düzey yöneticiyi bir araya getiren, global ve yerel stratejik gelişmelerin ve sektördeki yeni iş modellerinin paylaşıldığı, workshoplar ve seminerlerle dolu bu zirvede sektörün lider kurumları, son teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri ilk defa IoT EurAsia katılımcıları ile paylaşıyor olacaklar.

Etkinliğin odak noktası, Nesnelerin İnterneti’ni etkin kullanan ve  gelişmekte olan Türkiye, Hindistan, Rusya, Polonya ve Çek Cumhuriyeti, Dubai gibi ülkelerden konuşmacı ve üst düzey katılımcıların yer alması olacaktır.

Global konuk konuşmacılar, konferansın ana temasında yer alan Veri Güvenliği, IoT Platformları, Dijitalleşme, Endüstri 4.0, Alt Yapı, Sanal Güvenlik, Network, Akıllı Şehirler gibi konularda sektörün yönünü değiştirecek gelişmeleri aktaracaklar. Genel Nesnelerin İnterneti konularının yanı sıra Finans, Telekomünikasyon, Kamu, Sanayi, Kamu, Otomotiv, Enerji, ve Sağlık gibi sektörlere odaklı oturumlar da etkinlikte yer alacak.

Konferansta işlenecek ana başlıkların bazıları ise şöyle:

Temel dağıtım zorlukları: düzenleme, mevzuat ve poliçe

Temel güvenlik sorunları

Etkili Veri Analizi ve Yapay Zeka

IoT’ye yatırım: Yatırım olanakları- Bölgesel analiz

Harcamanın gerekçelendirilmesi ve yatırım getirisinin sağlanması

Doğru IoT platformunu seçilmesi: Networking’den bulut altyapısına ve uygulamaya

Sektörlere özel vaka analizleri: Kamu, İmalat, Tarım, Taşımacılık ve Tedarik Zinciri, Enerji, Sağlık Sektörü…

Sergi Alanı ve Networking:

Katılımcılara networking alanı sağlayacak ve sektörlerin lider firmalarının yer alacağı sergi alanı da zirve kapsamında olacaktır.

 


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları