Callart’ın Veritabanı Tmaxsoft ile Güvence Altında


Callart’ın Veritabanı Tmaxsoft ile Güvence Altında

 


Inbound, outbound, satış, pazarlama, dijital satış ve lojistik gibi birçok alanda kurumsal müşterilerine alternatif çözümler sunan Callart Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri; CRM uygulamasının istikrarının arttırılması, veritabanı maliyetlerinin düşürülmesi ve kanunlara uyuma yardımcı olması için TmaxSoft ile anlaştı.

TmaxSoft, sürekli artan veri hacimlerinin yönetilmesi, veritabanı depolama maliyetlerinin azaltılması ve uyuma yardımcı olması için güvenilir ve yüksek performanslı bir veritabanına ihtiyaç duyan Callart’ın veritabanına Tibero ürününü entegre ederek,  Callart’ın müşteri ilişkileri yönetimi yazılımı ile çalışmasını sağladı.

TmaxSoft Türkiye Satış Direktörü Onur Aydoğan, “TmaxSoft olarak, birçok alanda kurumsal müşterilerine alternatif çözümler sunan Callart’ın veritabanı hizmetini üstlenmekten mutluluk duyuyoruz. Faaliyet gösterdiği alanlarda günden güne artan veri hacmini yönetebilmesi noktasında TmaxSoft’un Tibero ürünü, Callart için hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlayacak. Bu noktada kendileri için en doğru çözüm ortağı olduğumuza inanıyorum” dedi.

Callart Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Sevda Güzel de işbirliğine ilişkin şunları söyledi: TmaxSoft’un yenilikçi çözümleriyle çalışıyor olmanın bizim için pek çok avantajı oldu. Market lideri ürünler ile aynı özellikleri taşıyıp, maliyetlerde çok ciddi tasarruf sağlaması TmaxSoft’u tercih etmemizde en önemli etkenlerden biri. Veritabanı depolama maliyetlerinin azaltılması, uyuma yardımcı olması için güvenilir ve yüksek performanslı bir veritabanına ihtiyaç duyuyorduk. Sonuç olarak, veritabanı maliyetlerimiz %50 oranında azaldı ve performans kaybı yaşamadan tüm iş süreçlerimize sorunsuzca devam ediyoruz” dedi.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları