Sarılar Group’un veritabanı TmaxSoft’a emanet


Sarılar Group’un veritabanı TmaxSoft’a emanet

 

Gebze’deki ana merkezi, İzmir ve Mersin’deki şubeleri ile Türkiye’nin dört bir yanına ve tüm dünyaya hizmet veren Sarılar Group, “Rota Planlama ve Optimizasyon” uygulamasının istikrarının artırılması, veritabanı maliyetlerinin düşürülmesi, verilere hızlı ve güvenle ulaşılmasına yardımcı olması için TmaxSoft ile anlaştı.

Rüzgar enerjisi santralleri, termik santraller, doğal gaz rafinerileri, petrol rafinerileri, demir çelik işletmeleri, petro-kimya tesisleri, çimento fabrikaları ve limanlarda faaliyet göstermelerinin yanı sıra; çeşitli sanayi kuruluşları, fabrikalar ve santrallerde her türlü çelik konstrüksiyon, teknolojik borulama, makine imalat ve montaj işleri ile mühendislik ve projelendirme hizmetleri veren Sarılar Group, sistemine TmaxSoft - Tibero veritabanını entegre ederek, rota planlama yazılımı ile çalışmaya başladı.

TmaxSoft Türkiye Satış Direktörü Onur Aydoğan, "TmaxSoft olarak, hem Türkiye’de hem de dünyada başarılı işlere imza atan Sarılar Group’un veritabanı hizmetini üstlenmekten mutluluk duyuyoruz. Faaliyet gösterdiği alanlarda günden güne artan veri hacmini yönetebilmesi noktasında TmaxSoft’un Tibero ürünü, Sarılar Group için hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlayacak. Bu noktada kendileri için en doğru çözüm ortağı olduğumuza inanıyorum” dedi.

Sarılar Grup CEO’su Erkan Gürbüz de işbirliğine ilişkin olarak şunları söyledi: “Market lideri ürünler ile aynı özellikleri taşıyıp, maliyetlerde çok ciddi tasarruf sağlaması TmaxSoft’u tercih etmemizde en önemli etkenlerden biri. Veritabanı depolama maliyetlerinin azaltılması, uyuma yardımcı olması için güvenilir ve yüksek performanslı bir veritabanına ihtiyaç duyuyorduk. Sonuç olarak, veritabanı maliyetlerimiz %50 oranında azaldı ve performans kaybı yaşamadan tüm iş süreçlerimize sorunsuzca devam ediyoruz.”


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları