Kripto Para Emirleri Artık Blockchain’de Kayıt Altına Alınıyor


Kripto Para Emirleri Artık Blockchain’de Kayıt Altına Alınıyor

Kripto para işlem hacminde pek çok Avrupa ülkesini geride bırakan Türkiye’de yatırımcıların en çok ilgilendikleri konuların başında, cüzdanlarını güvenli bir şekilde saklayacak ve hızlıca çözüm üretecek bir borsa bulmak geliyor. Yeni nesil kripto para borsası ICrypex Crypto Exchange, bu sorunlara çözüm olarak geliştirdiği canlı müşteri hizmetleri ve şeffaf emir sistemiyle piyasadaki yerini alıyor.

Piyasa hacminin gün geçtikçe büyümesiyle ekonomin gündeminde olan kripto paralar yatırımcılar için merak konusu haline geldi. Türk yatırımcısının oldukça ilgi gösterdiği kripto para piyasasında, borsaların yerine getirmesi gereken en önemli kriterler de yatırımcının sadakat ve güvenini kazanmak oluyor. Kurucularını kripto para ve finans profesyonellerinin oluşturduğu ICrypex Crypto Exchange Genel Müdürü Ezgi İçer, yatırımcıların bilgi güvenliğini en üst seviyede koruyan yenilikçi çözümleri “şeffaf emir sistemi” ile ilgili olarak şunları söyledi, “ICrypex mühendislerinin geliştirdiği şeffaf emir sistemi olarak adlandırdığımız zincir veri tabanı ile emir defterinden izlediğiniz alım ve satım emirlerinin aynı gün takasını gerçekleştirerek, direkt blokzincirde görebiliyoruz. Böylece, hızlı ve yüksek adetli işlem yapmak isteyen yatırımcılar, cüzdanlarını blokzincirde çevrimiçi olarak görebiliyorlar.”

Canlı Müşteri Hizmetleri ile Hızlıca Çözüm Bulmak Mümkün

 İçer, “şeffaflık ve doğruluk” ilkesiyle çıktıkları yolda, yatırımcıların piyasaya olan güvenini ve Türk piyasasının global alanda olumlu itibarını artırmak amacıyla pek çok farklı çözüm ürettiklerini belirtti. Firma, canlı müşteri hizmetleriyle yatırımcılar ile her an temas halinde olabilen tek Türk kripto para borsası olma özelliğini taşıyor. Yatırımcılar; analiz, işlem bilgisi ve teknik konularla ilgili tüm soruları için bir müşteri hizmetleri yetkilisiyle diledikleri zaman iletişime geçebiliyor. Borsanın, yüksek işlem derinliğine sahip olması da yatırımcıların işlemlerini hızlıca ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak sağlıyor. ICrypex Crypto Exchange Genel Müdürü Ezgi İçer şirket hedefinin, Türkiye’nin ilk kurumsal yapıya sahip kripto para borsasını yaratarak, sektöre katma değer sağlayan ve sektörde trend yaratacak başarılar elde etmek olduğunu kaydetti.İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları