Labris Networks, Altın Sponsoru Olduğu Milli Siber Güvenlik Haftası Ve Siber Güvenlik Fuarı'nda Güncel Çözümlerini Anlatacak.


Labris Networks, Altın Sponsoru Olduğu Milli Siber Güvenlik Haftası Ve Siber Güvenlik Fuarı'nda Güncel Çözümlerini Anlatacak.

Labris Networks, Uluslararası Siber Savaş ve Güvenlik Konferansı ile Milli Siber Güvenlik Fuarı'nın Altın Sponsoru olarak ağ güvenliği alanında ürettiği güncel ürün ve servislerini, müşterilerine, sektör profesyonellerine ve sektör şirket ve kurumlarına duyuracak. Türkiye'nin ilk Siber Güvenlik Üreticisi olan Labris Networks, 20 yıldır 20 ülkede 5000'den fazla kurum ve kuruluşun güvenliğini sağlayan ağ güvenliği ürünleri üretmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi koordinasyonunda Siber Güvenlik Kümelenmesi tarafından 30 Kasım - 2 Aralık 2022 tarihleri arasında ATO Congresium Kongre ve Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek organizasyonda, Labris Networks vereceği 4 seminere ek olarak, Labris Networks Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Yılmaz’ın katılacağı, "Siber Güvenlikte Yapay Zekâ: Yararları ve Dezavantajları" panelinde de yapay zeka ve siber güvenlik ilişkisine teknik bakışla değinecektir. Labris Networks Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Yılmaz, yapay zekanın siber güvenliğin değişkenliği çok yüksek doğasında bir kurtarıcı temel oluşturduğunu belirterek, “statik kural ve yöntemlere oturan çözümler nitelikli tehdit aktörleri tarafından daha kolay aldatılabilirken, ana unsur ya da karar destek unsuru olarak tesis edilen bir makine öğrenmesi/yapay zeka altyapısının bu zayıflığı ortadan kaldırabileceğini” vurgulamaktadır. Labris Networks Satış Direktörü Sinem Tan etkinlikle ilgili olarak şu noktalara dikkat çekmektedir: "Günümüzün içe dönen pazarlarında yerli ürünlerin önemi daha da fazla anlaşılmaktadır. Türkiye'nin Siber Güvenlik Stratejisi'nde yerliliğin vurgulanması da bu anlamada bir rastlantı değildir. Zira, siber pandemi ile beraber, ulaşılabilir ve güvenilir ürün ve çözümlerin önemi daha iyi anlaşılmaktadır. Ancak konu siber güvenlik olunca yerlilik ile beraber, deneyim ve sonucu olan olgunluk da kullanıcılar için ana seçim unsuru olmalıdır. Labris Networks olarak 20 yıllık bir deneyimi müşterilerimize sunuyoruz." Milli Siber Güvenlik Haftası'nda tüm müşterilerimizi, sektör profesyonellerini, bilişim ve bilgi işlem uzmanlarını standımıza bu bakışımız sonucu oluşan Labris ve Harpp markalı ürünlerimizi ve servislerimizi anlatmak üzere bekliyoruz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları