Siber Güvenlik Haftası Başladı


Siber Güvenlik Haftası Başladı

CRYPTTECH SİBER GÜVENLİK HAFTASI’NDA!

CRYPTTECH, Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi’nin, üye firmaları ile birlikte, yerli Siber Güvenlik ekosisteminin gelişimine katkı sağlamak, Siber Güvenlik farkındalığını ve iş birliklerini artırmak, kamu, özel sektör ve akademiyi bir araya getirmek amacıyla düzenlediği “SİBER GÜVENLİK HAFTASI”na katılıyor.

2020 yılını Siber Güvenlik temasıyla dolu dolu bitirmek amacıyla 21-25 Aralık’ta  T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı ve T.C. Dijital Dönüşüm Ofisi himayelerinde düzenlenen SİBER GÜVENLİK HAFTASI’nın Açılış Töreni, 21 Aralık 2020 tarihinde T.C. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde, sınırlı katılım ile gerçekleştirildi.

Açılış töreni sonrası online platformlarda devam eden haftada, “Milli Siber Güvenlik Zirvesi” kapsamında CRYPTTECH Savunma Genel Müdürü Yüksel Yamak’ın konuşmacıları arasında yer alacağı “Yerli Ürünlerde Test ve Sertifikason” konulu panel düzenlenecek. 22 Aralık 2020 tarihinde, saat: 14:00’te balşayacak olan panelde Yüksel Yamak, sertifikasyon süreçlerinin  siber güvenlik ürünlerinin olgunlaşması için geliştirme faaliyetlerine katkısı konusunda açıklamalarda bulunacak.

Etkinlik kapsamında CRYPTTECH R&D Takım Liderleri, M. Yasin Sağlam ve Burak Tahtacı tarafından "Yapay Zeka Tabanlı Gelecek Nesil Siber Güvenlik Ürün ve Altyapıları" konulu webinar 25 Aralık 2020 tarihinde saat: 13:00’te düzenlenecek.

Siber Güvenlik Haftası kapsamında düzenlenen bir diğer önemli etkinlik olan Sanal Siber Güvenlik Fuarı’nda 80’in üzerinde firma ziyaretçilerini sanal stantlarında ağırlıyorlar. CRYPTTECH’in Hall - 1’deki sanal standında ziyaretçilere kurum ve ürün bilgileri aktarılırken, video görüşmelerde anlık olarak soruları cevaplanıyor.

 

Kayıt için: : https://siberguvenlikhaftasi.com/

 


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları