NETBACKUP İLE BÜTÜNLEŞİK KORUMA!


NETBACKUP İLE BÜTÜNLEŞİK KORUMA!

 

Uzun yıllardır kurumsal yedekleme ve veri kurtarma yazılımının pazar payı lideri olarak tanınan Veritas NetBackup ™, en büyük ve en çok talep gören çoklu bulut ve veri merkezi ortamlarını korumak için üretilmiştir. NetBackup, geleneksel yedekleme uygulamalarının ulaşabileceği noktaların ötesine geçen sanallaştırılmış ve bulut tabanlı dağıtımlar için çığır açan özellikler sunar.

 • Kapsamlı - Tüm veri varlıklarınızı korumak için tek birleşik bir çözüm olarak, NetBackup, günümüzde işletmede kullanılan neredeyse her popüler sunucu, depolama, hiper yönetici, veritabanı, uygulama ve bulut platformu için destek sağlar.
 • Ölçeklendirilebilir - Esnek, çok katmanlı bir mimariye dayalı yüksek performans, akıllı otomasyon ve merkezi yönetim, NetBackup'un artan ihtiyaçlara uyum sağlamasına olanak tanır.

Büyüyen, hızlı -tempolu, modern bir kuruluşların ihtiyaçlarına uygundur.

Entegre: Yedekleme cihazlarından bulut depolamaya kadar, NetBackup güvenilirliği ve performansı artırmak için teknoloji yığınının her noktasında bütünleşir.

 • Yenilikçi - Yedekleme, kurtarma, sanallaştırma, tekilleştirme ve anlık görüntü yönetimi gibi alanlarda verilen yüzlerce patentle, NetBackup, ilk önce piyasaya yeni teknolojiler getirme geleneğini sürdürüyor. Hiçbir yedekleme yazılımı, VMworld’in En İyi NetBackup olarak.üstüste ödül almadı.
 • Kanıtlanmış - On yılı aşkın bir süredir, NetBackup sektöre piyasa tarafından en popüler kurumsal veri koruma yazılımı olarak liderlik etmiştir.

AĞIR İŞYÜKÜNDEN KURTULUN!

Kurumsal BT'nin ayırt edici özelliklerinden biri de heterojenliğidir. Çok çeşitli platformlar, uygulamalar ve altyapı genellikle işletmenin büyüklüğü ile büyür. NetBackup, çok çeşitli ortamları destekler ve tüm veri koruma stratejinizi birleştirmek için altyapı kümesinin her katmanına entegre olur.

 • İşletim sistemleri — NetBackup, Microsoft Windows®, Linux® ve UNIX® dosyaları dahil olmak üzere düzinelerce sunucu işletim sistemi (OS) sürümüyle bütünleşir.
 • Sanal sistemler — NetBackup, VMware vSphere® ve Microsoft® Hyper-V gibi önde gelen hipervizörlerle bütünleşir.
 • Veritabanları ve uygulamaları — NetBackup, IBM DB2®, Microsoft® Exchange Server, Microsoft SQL Server®, MySQL ™, Oracle®, SAP® ve diğerleri dahil olmak üzere önde gelen ilişkisel veritabanı ve uygulama platformlarıyla bütünleşir.
 • Depolama sistemleri — NetBackup, Dell EMC®, HP, Hitachi, IBM®, NetApp® ve diğerlerinden gelen veriyi, çeşitli anlık görüntü, çoğaltma ve NDMP ile tümleştirerek verileri depolama sistemi düzeyinde korur
 • Bulut platformları — NetBackup, hemen hemen her bulut ortamında iş yüklerinin yedeklenmesini ve kurtarılmasını destekler ve altyapısı bulut platformundadır.
 • Büyük Veri sistemleri — NetBackup Parallel Streaming ile, Hadoop gibi büyük ölçekli, çok düğümlü sistemler, aynı anda her düğümden veri akışıyla çok daha hızlı korunabilir.

OTOMATİK BACKUP

Uzak bir ofisi, bulut tarafından barındırılan bir işyükünü veya bir yedekleme servisinin parçası olarak bir müşteri sitesini yedekleyin, geniş alan ağı (WAN) veya Internet üzerinden yedeklemeler mümkün olduğunca verimli olmalıdır. NetBackup, bu yedeklemeleri sadece mümkün değil, aynı zamanda pratik yapmak için en son değişiklik izleme ve tekilleştirme teknolojilerini kullanır.

 • Virtual Appliance — Veritas NetBackupTM Virtual Appliance, veri merkezleri ve uzak ofisler için konuşlandırılabilen entegre bir çözümdür. Düşük soğutma ve güç maliyetlerinde küçük bir alanda basitleştirilmiş ve güvenli veri koruması sağlar. Yerleşik tekilleştirme yararları ile, depolama ve ağ kullanımını önemli ölçüde azaltabilirsiniz.
 • Veri yükü azaltma - Veritas NetBackupTM Accelerator değişim izlemesini Veritas NetBackupTM Akıllı İstemci Tekilleştirme ile birleştirerek yedekleme trafiği daha da azalır ve tam yedekleme ekimi daha hızlıdır. WAN optimizasyonu, yedeklemeler birincil siteye aktarıldığında performansı on kat daha fazla artırabilir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları