SAP Türkiye’den Yazılım Geliştiren Şirketlere Davet!


 

SAP Türkiye’den Yazılım Geliştiren Şirketlere Davet!

 

Start-up’lar, ODTÜ Teknokent SAP Özel Etkinliği’nde Buluşuyor!

 

Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP, yenilikçi çözümlerini ve start-up’lara yönelik programlarını tanıtmak için ODTÜ Teknokent’te Start-up’lar ile buluşuyor.

 

21 Kasım Salı günü gerçekleşecek etkinlikte Türkiye’de yazılım geliştiren küçük ve orta büyüklükteki şirketler, verimliliklerini artırmak ve ürünlerini global bir pazara taşımak için SAP çözümleri ve start-up destek programları ile tanışma imkanı bulacak.

 

SAP Türkiye, küçük ve orta büyüklükteki yazılım şirketleri ve start-up’ları 21 Kasım Salı günü ODTÜ Teknokent’te bir araya getiriyor. Etkinliğe katılan şirketler, ürünlerini dış pazarlara sunabilmek ve global bir marka olabilmek için SAP’nin yenilikçi çözümlerine ve start-up’lara yönelik programlarına dair detaylı bilgi sahibi olma şansını yakalayacak. SAP’nin global Startup Focus Programı’na dahil olan şirketlerden başarı hikayelerinin paylaşılacağı etkinlikte ayrıca SAP EMEA Startup Focus Program Direktörü Gary Parnell gerçekleştireceği sunumda programın sağlayacağı faydaları paylaşacak.

Etkinlikte SAP Cloud Platform üzerinde ve SAP Leonardo çatısı altında Startup şirketlerinin nasıl proje geliştirebileceği hakkında detaylar da katılımcılara aktarılacak. SAP Türkiye, bu etkinlik ile SAP’nin Teknokent’lerde faaliyet gösteren start-up’ların geliştirdikleri ürünleri 25 farklı endüstride hizmet veren yaygın küresel müşteri portföyüne konumlayabilmelerine yardımcı olmayı ve bu şekilde Türkiye’nin yazılım ihracatına katkıda bulunabilmeyi hedefliyor.

SAP çözüm uzmanlarının rehberliğinde dijital dönüşümün merkezine yolculuk!

Start-up’ların SAP teknolojileri ile nasıl yazılım geliştirileceğinden ve SAP ile dünyanın gündeminde yer alan Nesnelerin İnterneti (IoT), Yapay Zeka (AI), Makine Öğrenimi (ML) ve Blokchain’in nasıl kullanılacağına dair konular SAP çözüm uzmanlarının bilgi ve deneyimi ile masaya yatırılacak. Türkiye’nin uluslararası arenada rekabet gücünü artırmak ve ülkenin yazılım ihracatına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen etkinlik, Ankara’nın ardından Türkiye’nin farklı bölgelerindeki teknoloji geliştirme bölgelerinde de devam etmesi planlanıyor.

ODTÜ Teknokent SAP Özel Etkinliği

Tarih: 21 Kasım 2017, Salı

Yer: ODTÜ Teknokent, İkizler Binası Konferans Salonu

 

 

 


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları