Shift Up’19 İçin Geri Sayım Başladı!


Shift Up’19 İçin Geri Sayım Başladı!

Shift Up’19 4 Mayıs 2019 Cemil Bilsel Konferans Salonun'da  beş yıldır olduğu gibi bu yıl da çok sayıda girişimci, girişimci adayları ve yatırımcıları ağırlayacağız. Konuklarımız oturumlarımızı  izlerken bir yandan da Startup Garden alanıyla teknoloji odaklı girişimcileri katılımcılarımızla buluşturacağız.  

Tüm girişimcilik ekosisteminin buluşma noktası olmaya aday Shift Up’19 da  girişimcilik, yapay zeka, finansal teknolojiler, e-ticaret, e-spor, girişim sermayesi, melek yatırım, online oyun, mobil uygulamalar ve daha birçok konu ele alınırken, hızla değişen girişimcilik ekosistemindeki güncel gelişmeleri, ekosistemin önemli isimleriyle tartışacağız.

Shift Up’19 kapsamında kurulacak olan ‘Startup Garden’ alanı, genç girişimcileri, potansiyel yatırımcı, kullanıcı ve genç yeteneklerle buluşturarak iş ve tanıtım fırsatlarını sizlerin ilgisine sunacaktır. Ayrıca kendilerini geliştirmek isteyen genç girişimci adayları Staj noktasında startuplarda staj yapma fırsatı yakalayacak.  Shift Up’19 hakkında daha detaylı bilgi & kayıt için https://iugirisim.com/shiftup/


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları