STM, BİLİŞİM 500’DE DANIŞMANLIK HİZMETLERİNDE 10.KEZ LİDER…


 

stm logoSTM Savunma Teknolojileri, Mühendislik ve Tic. A.Ş., Türkiye'nin bilişim alanındaki en kapsamlı araştırması olan ‘Bilişim 500’ün ‘Danışmanlık Hizmetleri’ kategorisinde 10. defa Birincilik Ödülünü kimseye bırakmadı.

 Türkiye'nin bilişim alanındaki en kapsamlı araştırması, 17. ‘Bilişim 500’ sonuçları CVK Taksim Park Bosphorus Hotel'de gerçekleşen bir törenle açıklandı. STM’yi temsilen törene, STM Danışmanlık Müdürlüğü'nden Hakan Faruk Safi katıldı.

Törende, bilişim teknolojilerinin toplam 58 kategoride zirveye ulaşan şirketleri ile ciro sıralamasına göre ‘Bilgi Teknolojileri ve İletişim Teknolojileri’ sektörlerinin ilk 5 şirketleri ödüllendirildi.

 _MG_9672 (2)

Liderliğini korudu…

Şirketlerin net satışlarına göre sıralama yapılarak, Türkiye bilişim sektörünün en büyük 500 şirketinin belirlendiği ‘Bilişim 500 - İlk Beşyüz Bilişim Şirketi Araştırması’ sonuçlarına göre STM, bilgi sistemlerinde yönetim, süreç, uygulama, planlama, strateji ve teknik danışmanlık hizmetlerini içeren ‘Danışmanlık Hizmetleri’ kategorisinde 10. kez liderliğini kimseye bırakmadı.



İlginizi Çekebilecek Yazılar





İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları