Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nda Yılın En İnovatif BT Platformu Ödülü Sahibini Buldu!


Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nda

Yılın En İnovatif BT Platformu Ödülü Sahibini Buldu!

Türkiye’deki yönetilen hizmet çözümleri pazarının öncüsü konumundaki Clonera, bu yıl 20.’si düzenlenen Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nda yılın En İnovatif BT Platformu ödülünü kazandı. Bilişim sektöründeki en büyük 500 şirket arasından En İnovatif BT Platformu ödülünü kazanmanın  mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Clonera Genel Müdürü Evren Ballı, “Bu ödül, yenilikçi çözümlerimizle müşterilerimizin dijital dönüşüm yolculuğuna sağladığımız katkının teyididir.” ifadelerinde bulundu.

Bilişim sektörünün en büyük 500 şirketinin değerlendirildiği Bilişim 500 araştırmasında En İnovatif BT Platformu ödülü, Clonera’ya verildi. Şirketler için geniş kapsamlı platform ve yönetilen hizmet çözümleri sağlayan Clonera, bu yıl 20.’si düzenlenen araştırmadan aldığı ödül ile sektördeki başarısını taçlandırmış oldu.

Bilişim 500 araştırmasında yılın En İnovatif BT Platformu ödülünü kazanmanın haklı gururunu yaşadıklarını dile getiren Clonera Genel Müdürü Evren Ballı, “Bilişim sektörünün temel ihtiyaçlarına yönelik sahip olduğumuz yenilikçi vizyon doğrultusunda hareket ederek gerçekleştirdiğimiz aksiyonların neticesinde elde ettiğimiz başarıları bu ödülle taçlandırmış olduk.” değerlendirmesinde bulundu. Özellikle çok uluslu şirketlerin domine ettiği bir pazarda söz sahibi olabilmek için kurumların BT ihtiyaçlarına yönelik alışılageldik sistem entegratörü anlayışını değiştirerek pazara katma değeri yüksek çözümler sunduklarını belirten Evren Ballı, “Sahip olduğumuz bu vizyon ışığında, alanında yetkin ve deneyimli ekibimizin çalışmalarıyla yaklaşık 4000’den fazla sanal sunucunun IT operasyonlarına hizmet verdiğimiz bugünlerde, elde ettiğimiz başarıların sektörel ödüller ile buluşması müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi çözümler sağladığımızın teyididir.” açıklamasında bulundu. Geliştirdikleri çözümleri önümüzdeki dönemde yurtdışına da ihraç edeceklerini belirten Ballı: “Sektördeki 15 yıllık tecrübemizle müşterilerimize ‘Get More With Less’ mottosu ile sunduğumuz hizmetlerimizin bu ödülle tasdiklendiğini görmek bizleri oldukça mutlu ediyor.” ifadelerinde bulundu.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları