Veritas’tan Platin Bilişim’e Üç Ödül Birden


Veritas’tan Platin Bilişim’e Üç Ödül Birden

Veritas, 2017 yılı değerlendirmesine göre Platin Bilişim’e üç dalda birden ödül verdi. Platin Bilişim, “En yüksek ciro”, “En yüksek sertifikaya sahip partner” ve “En çok POC yapan çalışan kişi” ödüllerinin sahibi oldu.

 

Veritas’ın en başarılı iş ortaklarını ödüllendirdiği değerlendirme sonuçlarına göre 2017 yılı ödülleri sahiplerini buldu. Üç dalda Veritas’ın en başarılı iş ortağı olan Platin Bilişim üç ödülün birden sahibi oldu. Platin Bilişim, “En yüksek ciro”, “En yüksek sertifikaya sahip partner” ve “En çok POC yapan çalışan kişi” ödüllerini almaya hak kazanarak, Veritas’ın Türkiye’deki lider partneri olduğunu bir kez daha tescillemiş oldu.

Veritas tarafından düzenlenen programda ödüllerin bir kısmı iş ortağı şirketlere verilirken, bazı ödüller ise doğrudan çalışanlara veriliyor. Platin Bilişim, şirket olarak “En yüksek ciro” ödülünün sahibi olurken, “En çok sertifikaya sahip partner” ödülü, Platin Bilişim Erişilirlik Hizmetleri Yöneticisi Emre Tatar adına, “En çok POC (Proof of Concept - ürün kurulumu gerçekleştirerek tanıtım) yapan çalışan kişi ödülü Sistem Mühendisi Kıdemli Uzman Nurgül Güneri adına verildi.

Veritas ile çalışmaya başladıkları günden bu yana önemli ölçüde bilgi birikimine sahip olduklarını kaydeden Platin Bilişim Genel Müdürü Ayhan Bamyacı, “Fortune 500 şirketlerinin yüzde 86’sı Veritas yazılım ve hizmetlerini kullanıyor. Türkiye’de de çok sayıda şirketin tercihi yine Veritas ürünlerinden yana. Veritas yazılım ve hizmetlerini kullanan şirketlerin öncelikli tercihi olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Donanım bağımsız ürünlerle heterojen ve karmaşık platformlarda çalışmaya alışmış Veritas danışmanlık grubumuz, aynı zamanda Veritas’ın milyar dolarlık AR-GE bütçesinden ve pazar lideri diğer yazılım ve donanım firmalarıyla yapılan sıkı işbirliklerinden faydalanma ayrıcalığına sahip bulunuyor. İş Sürekliliği Hizmetlerimizi Yüksek Erişilirlik, Felaket Kurtarımı ve Veri Korunması olarak üç başlık altında ele alıyoruz. Her başlık Keşif, Tasarım, Uygulama, Optimizasyon aşamalarından oluşmakta. Müşterilerimiz bu aşamaları birbiri ardına topluca alabildiği gibi ayrı ayrı da kullanabilme esnekliğine de sahip. Şirket olarak ulaştığımız en yüksek ciro rakamında Veritas Danışmanlık grubumuzda yer alan arkadaşlarımızın bireysel çaba ve katkıları da büyük önem taşıyor şüphesiz.

Şirketimizin yanı sıra bu ekibimizdeki iki arkadaşımızın da Veritas bireysel başarı ödülleri ile taltif edilmiş olması da bizim için son derece mutluluk ve gurur verici. Emeği geçen tüm ekibimizi yürekten kutluyor, özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum.” sözleri ile değerlendirdi.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları