YANLIŞ ALARM OLMADAN %100 KORUMA


YANLIŞ ALARM OLMADAN %100 KORUMA

 

AV-COMPARATIVES’TEN BITDEFENDER’E TAM NOT 

UÇ NOKTA GÜVENLİĞİNDE TAM KORUMA BITDEFENDER’DEN!

Dünyanın en ünlü bağımsız test laboratuvarlarından AV-Comparatives’in, 2017 kurumsal güvenlik çözümlerini incelediği testte Bitdefender GravityZone Advanced Business Security ürünü %100 tespit oranı ile tam not aldı. Hiç yanlış alarm vermeyerek testlerde büyük bir başarı elde eden Bitdefender, kullanıcılarına uç nokta güvenliğinde de %100 koruma sağladığını bir kez daha kanıtladı.

Avusturya merkezli bağımsız test laboratuvarı AV-Comparatives’in 2017 kurumsal güvenlik çözümlerini değerlendirdiği test raporu yayınlandı. 16 kurumsal güvenlik ürününün incelendiği AV-Comparatives testinden, Bitdefender GravityZone Advanced Business Security tam not aldı.

Yanlış Alarm Vermeyen Tek Güvenlik Yazılımı

Test edilen ürünlerin AV-Comparatives’in onayını kazanması için, kurumsal yazılımlarda yanlış alarm olmadan en az %90 tespit oranına sahip olması gerekiyordu. Bitdefender GravityZone Advanced Business Security 0 “false positives” ve %100 tespit oranı ile AV-Comparatives’in onaylı kurumsal ürün ödülünü kazandı.

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security sade tasarımı ve kullanımı kolaylaştıran özelleştirme seçenekleri ile uzmanların beğenisini kazandı. 16 kurumsal güvenlik çözümünün 389 farklı vaka testinden geçirildiği Gerçek Dünya Koruma Testi’nden tüm rakiplerini geride bırakarak tam notla geçen Bitdefender, uç nokta güvenliği çözümlerinde de %100 koruma sağladığını bir kez daha kanıtladı.İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları