Yılbaşı Hediyelerinin Yıldızı Son Teknoloji Bilgisayarlar Oldu


Yılbaşı Hediyelerinin Yıldızı  Son Teknoloji Bilgisayarlar Oldu

 

Yılbaşı döneminin en popüler hediye kategorisi teknoloji olurken, ASUS'un farklı yaşam tarzlarına ve ihtiyaçlara uygun, şık ve estetik bilgisayar modelleri tüketicilerden yoğun ilgi görüyor.

Yaşamın dijitalleşmesiyle birlikte, sevdiklerini mutlu etmek isteyenler de bu yılbaşında hediye tercihini yeni teknolojilerden yana kullanıyor. Yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeken dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar, sadece daha konforlu bir dijital deneyim ve üstün performans sunmakla kalmıyor; aynı zamanda çarpıcı bir hediye alternatifi haline geliyor.

Yeni yılı sevdiklerine şık, estetik ve üstün performanslı bir hediye alarak karşılamak isteyenlerin öncelikli seçimi, dünyanın en ince ve hafif döndürülebilir ekranlı dizüstü bilgisayarlarından ASUS ZenBook Flip S UX370 oluyor. Zarif tasarımı 360 derece döndürülebilir ekranın işlevselliğiyle birleştiren UX370, güçlü donanımıyla günlük bilgisayar kullanımında ihtiyaç duyulan en iyi performansı sunuyor.

İş hayatında profesyonellerin tercihi olan ASUS N580 ise en yoğun görevlerin altından kolaylıkla kalkan yüksek performansını, ince ve hafif tasarımla sunarak ideal bir hediye alternatifi oluşturuyor. Göz alıcı ekranı ve oyun seviyesinde performans sunan güçlü donanımıyla en yeni teknolojileri içinde barındıran N580, işten arta kalan zamanlarda oyun deneyimini de zirveye taşıyor.

 

Yılbaşı demek eğlence demek!

Oyun tutkunlarının göz alıcı grafiklerle rakipsiz performans arayışı hem masaüstü hem de dizüstü formunda yanıt buluyor. ASUS'un oyunculara özel serisi Republic of Gamers, bir oyun meraklısına alınabilecek en güzel yılbaşı hediyesi seçeneklerini tüketicilere sunuyor. ROG STRIX GL703 oyuncu dizüstü bilgisayarı, üstün donanımı ve toz karşıtı soğutma sistemiyle en yeni oyunlarda rekabeti her yere taşımayı mümkün kılıyor. Masaüstü sistemini en güçlü teknolojiyle yenilemenin yolu ise ROG HURACAN G21'den geçiyor. Sıra dışı tasarımı ve agresif çizgileriyle oyuncunun hayat tarzını yansıtan G21, yeni yılda eğlencenin her an en üst düzey olmasını garanti altına alıyor.

Yeni trend All-in-One sistemler

Tüm donanımı geniş ekranlı bir monitörün arkasında toplayan All-in-One PC de evin her odasına kolaylıkla uyum sağlayabilecek tasarımı ve kablo karmaşasını ortadan kaldıran mimarisiyle teknoloji meraklısı ailelerin vazgeçilmezi oldu. Bu yenilikçi modellerle henüz tanışmamış olanlar, ASUS'un Vivo AiO serisinin sunduğu verimlilik, performans ve konforu heyecan verici bir yılbaşı hediyesine dönüştürebiliyor. ASUS Vivo AiO modelleri, sadece kişisel bir hediye olmakla kalmıyor, ayrıca ev ve ofislerin estetiğini tamamlayıcı bir unsur olarak da göz dolduruyor.İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları