Zte 2021 5g Zirvesinde Dijital Ekosisteme Giden Yolunu Açıyor


Zte 2021 5g Zirvesinde Dijital Ekosisteme Giden Yolunu Açıyor

24 Kasım 2021, Shenzhen, Çin -ZTE Corporation (0763.HK / 000063.SZ), tüketiciler, operatörler, işletmeler ve kamu sektörü müşterileri için gelişmiş telekomünikasyon ekipmanı mobil cihazları ve kurumsal teknoloji çözümlerinin önemli bir uluslararası sağlayıcısı olan 5G zirvesi ve 2021 kullanıcı kongresi aracılığıyla canlı yayınla bugün ev sahipliği yaptı. ZTE'yi ve teknolojik yeniliklerini desteklemek için GSMA, ,Omdia, CCS Insight, China Mobile, Hutchison Drei Avusturya ve China Telecom gibi birçok endüstri ortağı bu yılki 5G Zirvesi ve Kullanıcı Kongresi'ne katıldı.

Endüstri düşünce liderleri ,"Ekosisteme Giden Dijital Yol" temasıyla , geleceğe yönelik 5G ekosistemine odaklanarak 2021'in sorunlu konularını derinlemesine masada tartışıldı. Açılış konuşmasında, ZTE Corporation CEO'su Bay XuZiyang , “ZTE, 36 yıldır ICT ile derinden ilgileniyor ve uçtan uca teknolojide yenilik yapmaya devam ediyor. Radyo erişimi, kablolu erişim, çekirdek ağlar, tamamen optik taşıyıcı ağlar, IP veri ağları, bilgi işlem altyapısı, enerji, bulut hizmeti bileşenleri, dijital uygulamalar ve terminaller gibi çözümler, tüm operatörlerin toplumların ve endüstrilerin dijital dönüşümünün temellerini atmasına yardımcı olduğunu” belirtti.   

Dijital teknolojiler, yeniliği teşvik ederek, verimlilik üreterek ve hizmetleri iyileştirerek daha kapsayıcı ve sürdürülebilir büyümeyi artırma potansiyeline sahiptir. Bu, GSMA CEO'su John Hoffman tarafından daha da yinelendi ve “5G, AI, IoT ve Büyük Veri ile birlikte bize akıllı bağlantı çağını getiriyor ve tüm endüstrilerde dijitalleşmeyi etkinleştiriyor. Önümüzdeki on yılda, 5G'den bir mobil teknoloji tek boynuzlu at dalgası doğacak ve gelecekteki ekonomilerimizi yönlendirecekolduğunu" belirtti.  

 

Dijital dönüşümün başarısı, tek bir temel gereksinime bağlıdır: siloları yıkmak. 5G Zirvesi ve Kullanıcı Kongresi'nde konuşan ShaunCollins CCS Insight Yönetim Kurulu Başkanı , “5G, bir sonraki “G”den çok daha fazlasıdır, temel bir teknolojidir. Başarılı olmak için, 5G'nin bir takım oyunu haline geldiğini kabul etmeliyiz – 5G olgunlaştıkça taşıyıcılar, hiperölçekleyiciler, ekipman sağlayıcılar, sistem entegratörleri, yazılım geliştiriciler başarının anahtarı olacak.” Ortaklar ve endüstri liderleriyle işbirliği yaparak, 5G ticari başarı sağlayacaktır dedi.

ZTE, 5G yeteneklerini uzaktan bağlantı yoluyla ortakları ve operatörlerine sergiledi.HutchisonDrei Avusturya ile birlikte ZTE, tüm 5G-SA özelliklerini desteklemek için 1. Pilot 5G SA ağını başlattı. ZTE'nin, deprem şok dalgalarının izlenmesi de dahil olmak üzere, L'Aquila halkının güvenliği için bir bina yapısı sağlık izleme çözümü oluşturmak üzere akademi ile birlikte çalıştığı L'Aquila İtalya'ya yapılan ziyaret de dahil edildi. ZTE, tıbbi uygulamalarda gelişmiş 5G kullanımını da sergiledi.

ZTE uzmanları ayrıca, geleneksel "en iyi çabayı" her zaman optimal olarak değiştirerek radyo kaynaklarını yönetmenin ve optimize etmenin devrim niteliğindeki bir yolunu vurgulayan Radio Composer gibi çığır açan teknolojiler hakkındaki görüşlerini paylaştı.Gerçek yapay zekaya sahip 5G akıllı BBU, yüksek düzeyde entegre işleme yetenekleriyle endüstrinin en yüksek kapasiteli çok kompakt BBU'sunu sundu. TO B & TO C'nin yeni 5G iş modellerini mümkün kılan 5G ticarileştirme için Slicestore ve 5G SA en iyi uygulamaları da gösterildi. 

ZTE, orijinal hedeflerine sadık kalıyor ve "bireyleri, aileleri, işletmeleri ve toplumu" kesintisiz çaba ve yenilikle birleştirmeye çalışıyor. ZTE, "her yerde bağlantı ve güveni sağlamak" ve "daha iyi bir gelecek için sürekli inovasyonla dünyayı birbirine bağlamak" olan vizyon ve misyonunu yerine getirmeye kararlıdır. 5G Zirvesi ve Kullanıcı Kongresi, sektörün tüm 5G ekosisteminde şimdiye kadar elde ettiği stratejik başarıyı gösteren mükemmel bir örnektir. 

ZTE hakkında daha fazla bilgi edinin : https://www.zte.com.cn/global/

ZTE CORPORATION

 

 

 


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları