Zyxel, endüstri lideri ZyWALL güvenlik çözümlerini desteklemek için Bitdefender ile iş ortağı oldu!


Zyxel, endüstri lideri ZyWALL güvenlik çözümlerini desteklemek için Bitdefender ile iş ortağı oldu!

 

Bitdefender'ın endüstri lideri anti-malware hizmetleri, ZyWALL kullanıcılarına online tehditlerden en yüksek kalitede koruma sağlayacak.

Zyxel Communications, bugün, dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcıya uçtan uca siber güvenlik çözümleri ve gelişmiş tehdit koruması sağlayan küresel bir güvenlik teknolojisi şirketi olan Bitdefender ile iş ortaklığı yaptı. Stratejik anlaşmaya göre Bitdefender'ın endüstri lideri anti-malware hizmetlerini tüm Zyxel ZyWALL güvenlik cihazlarına sunacak.

Bitdefender’ın teknolojisi, ağ performansından ödün vermeden, çevrimiçi tehditlerden ağ korumasını en üst düzeye çıkarma olanağı sağlayan bir teknoloji olarak Zyxel güvenlik cihazlarının portföyüne eklendi. Saniyede 40 Gb'ı aşabilen tarama hızlarıyla, Bitdefender’ın teknolojisi sistem kaynakları üzerinde çok düşük etki ederek Zyxel kullanıcıları için güvenliği en üst düzeye çıkarıyor.

Zyxel’in Ağ Geçitleri İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Dean Shih, “Zyxel ve Bitdefender arasındaki bu yeni iş ortaklığından heyecan duyuyoruz. Bu ittifak, müşterilerimize en iyi korumayı sağlama yeteneğimizi güçlendiriyor ve kötü amaçlı yazılım (anti-malware) önleme hizmetlerini seçerken başka bir rakipsiz seçenek sunuyor.” dedi.

Bitdefender Teknoloji Lisanslama ve Hizmet Sağlayıcıları Başkan Yardımcısı Jose Lopez, “Bu iş ortaklığı ile Zyxel müşterileri, Bitdefender’ın siber güvenlik araştırma yeteneklerinden ve güvenlik endüstrisinin ön saflarında yer almanın dünyaca ünlü taahhüdünden faydalanacak.” dedi.

Zyxel Hakkında

İnovasyon ve müşteri merkezli çalışma sistemini benimseyen Zyxel, yaklaşık otuz yıldır insanları ve kurumları internete bağlıyor. Zyxel; ağ teknolojilerindeki deneyimini, telekom şirketleri, servis sağlayıcılar ile iş ve ev kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak için kullanıyor. Zyxel, iş ortakları ile yarının iletişim ağlarını inşa ederken, geleceğin kurumları ve iş profesyonellerine yeni nesil bir dünya yaratmak için potansiyel bir gücün ortaya çıkmasına aracı oluyor.

Zyxel; Ağ Dünyasındaki İş Ortağınız.

  • Dünya çapında 1500 iş ortağı
  • Küresel bağlantıda kullanılan 100 milyon cihaz
  • Zyxel çözümleriyle daha akıllı çalışan 700 bin işletme
  • 150 farklı piyasada küresel hizmet
  • Türkiye’de hali hazırda kurumlar ve bireysel nezdinde dört milyonu aşkın ürün kullanımı
  • Türkiye’de 75 kişilik konusunda uzman kadro

 

 


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları