Zyxel, Yeni Nesil Analitik Wi-Fi Çözümlerini Dünya Geniş Bant Forumu’nda Tanıttı


Zyxel, Yeni Nesil Analitik Wi-Fi Çözümlerini

Dünya Geniş Bant Forumu’nda Tanıttı

 

Zyxel, Berlin’de gerçekleştirilen Dünya Geniş Bant Forumu 2018'de servis sağlayıcıları adresleyen yeni nesil analitik Wi-Fi çözümlerini pazarın beğenisine sundu. Fuarda yoğun ilgi gören yeni ürünler, bağlantı deneyimini sınırların üstüne taşıyor .

Almanya’nın Berlin kentinde gerçekleştirilen Dünya Geniş Bant Forumu 2018’de Zyxel’in yeni analitik Wi-Fi çözümü yoğun ilgi gördü. Özelikle servis sağlayıcılara yönelik olarak geliştirilen yeni nesil çözümler; evde ve iş yerlerinde internet erişimini deneyimini en üst noktaya taşıması, maliyet avantajı ve hız kapasitesi gibi özelikleri ile fuar katılımcılarından tam not aldı.

WiFi arızalarını en aza indirmek ve olağanüstü kullanıcı deneyimi sunmak için tasarlanan yeni seri; aylar süren sektör ihtiyaç analizi ve Ar-Ge çalışmalarının sonucu piyasaya sunuldu.

 

Gelişmiş bulut analizi

Üstün yapay zeka deneyimi!

Zyxel’in mükemmel Wi-Fi özelliğine sahip yüksek performanslı ağ geçitleri (gateway); gelişmiş bulut analizi ve üstün yapay zeka yetenekleri ile dikkat çekiyor. Servis sağlayıcıların müşterilerine sunduğun hizmetin kalitesini artırmaya olanak tanıyan yeni ağ geçitleri, olası ağ problemlerine karşı önceden önlem alıyor. Ağda henüz ciddi bir problem oluşmadan aksiyona alma ve çözüm geliştirme yeteneğine sahip ürünler, essiz bir Wi-Fi deneyimi yaşatıyor.     En gelişmiş yapay zeka teknolojisini bünyesinde barındıran ürün, insan müdahalesine gerek duymayan otomatik aksiyonlar ile maksimum ağ kapasitesi ve optimum hız sunuyor.  Uzaktan yönetim avantajı ile kurumlara esneklik sunan yeni Wi-Fi çözüm ailesi, hizmet sağlayıcılara sunduğu alternatif rapor seçecekleri ile olağanüstü bir kullanıcı deneyimi fırsatı sunuyor.  “ISP'ler *İnternet Servis Sağlayıcıları için mutlu ve memnun müşteri; sadık müşteri anlamına geliyor, Bu da; sabit gelir imkânı demek oluyor” diyen Zyxel EMEA Başkan Yardımcısı Chris Chou sözlerini şöyle sürdürüyor:  “Yeni serimiz ile pazarın her noktasına dokunuyoruz. Servis sağlayıcıların ve son kullanıcıların aldığı hizmetten memnun olması Zyxel’i pazar lideri trend belirleyici bir şirket olarak ayrıca mutlu ediyor. Geleceğe bugünde yön vermek bizi hem heyecanlandırıyor hem de çok motive ediyor.  

Günümüz iş dünyası ultra bağlantı kapasitesi beklentisi içinde olan bireylerden ibaret. Son kullanıcılar ise  - 24 kesintisiz erişimi deneyimi yaşamak istiyor. Bu nedenle servis sağlayıcısı konumunda firmalar ise bağlantı problemleri ve düşük hız sorunları ile baş etmek istemiyor. Tüm bu gelişmeler doğrultusunda daha hızlı, yönetimi kolay, uygun maliyetli çözümlere rağbet artıyor. Yeni serinin uzaktan yönetim desteği sayesinde; servis sağlayıcılarının destek çağrıları ve yerinde müdahale (truck roll) maliyetleri azalıyor. Tüketiciler bant genişliği gerektiren uygulamaları her geçen gün daha fazla kullandıklarından ve kesintisiz bağlantıda olma beklentileri arttığından, servis sağlayıcıların üzerindeki tüm evi kapsayan kesintisiz Wi-Fi sunma baskısı büyüyor. Yeni nesil ağ geçidimiz pazarın bu ihtiyaçlarına cevap veriyor.”

  

Zyxel’in Geniş Bant teknolojileri, 26 Ekim Perşembe gününe kadar, Almanya’nın Berlin kentinde gerçekleştirilecek Dünya Geniş Bant Forumu - Broadband World Forum 2018’de, Hall 21B'deki - D107 no’lu standda sergilenecek.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları