Forrester Araştırdı: E-Posta İçerik Güvenliği, Şirketinizi Korumak İçin Hala Çok Önemli!


Forrester Araştırdı: E-Posta İçerik Güvenliği,

Şirketinizi Korumak İçin Hala Çok Önemli!

E-posta, iş süreçlerinin dna'sında yerleşik bir kritik iş işlevidir. açıklığı ve yaygınlığı, e-postayı kimlik avı kimlik avı girişimleri, kötü amaçlı yazılımlar, spam ve iş e-postaları konusunda uzlaşma için bir platform haline getirir.

İşletmeleri zararlı e-postalardan korumak, güvenlik ekipleri için kritik bir özelliktir. Güvenlik uzmanları aynı zamanda işletmeyi e-posta yoluyla hassas veriler sızdırmaktan korumak zorundadır, bu nedenle sağlam veri kaybı önleme (DLP) ve şifreleme özellikleri çok önemlidir. E-posta içerik güvenliği çözümünüzden (ECS) en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olmak için, güçlü sağlayıcıları arayın:

›Kimlik hırsızlığı ve kötü amaçlı yazılımları durdurmak için antiphishing ve BEC savunması

Birçok veri ihlali, kullanıcıları kimlik bilgilerinden vazgeçmeye, kötü amaçlı yazılım yüklü bir ek açmaya veya kötü amaçlı bir web sitesini ziyaret etmeye ikna eden basit bir kimlik avı e-postasıyla başlar. forrester analytics anketi küresel kurumsal güvenlik karar vericilerinden gelen katılımcılara verilen verilerde, bir şirketin ihlal edildiği dış saldırıların% 27'sinin çalınan kimlik bilgileri kullanılarak gerçekleştirildiğini göstermektedir.1 FBi'ye göre, BEC saldırılarının küresel çapta 2013'ten 2018.2'ye kadar 12.5 milyar dolarlık zarardan sorumlu olduğu maalesef, bu saldırıları meşru olarak e-postalarına benzeyen çünkü tespit etmek zor. Bu saldırılara karşı savunma, birden fazla teknik ve entegre web güvenlik savunması gerektirir.

›Kullanıcıların kötü amaçlı siteleri ziyaret etmelerini engellemek için Kötü Amaçlı UrL tespiti

Saldırganlar, kullanıcıların kimlik bilgilerini isteyen veya kötü amaçlı yazılımları cihazlarına indiren web sitelerine çekmeleri için e-postalara ve eklere kötü amaçlı URL'ler yerleştirir. Saldırganlar, kötü amaçlı sitelerin ve etki alanlarının hızlı bir şekilde keşfedildiğini ve engellendiğini bildiğinden, kötü amaçlı URL'leri engellerler veya yasal etki alanlarını tehlikeye atarlar.3 ecs çözümlerinin, kullanıcıların ve gerçek zamanlı olarak bağlandıkları siteleri ve gerçek zamanlı olarak bağlantı kuracakları kötü amaçlı urL tespitine ihtiyaçları vardır Mağdur olma şansına sahip olmak.

›Düzenleyici uyumluluk ve IP korumalarını sağlamak için DLP

E-posta, kullanıcılar kuruluşun dışına e-posta gönderdiklerinden, genel olarak hassas veri kaybı (kazayla ve kasıtlı) kaynaklarıdır. Yerel veya tümleşik DLP özellikleri, e-postadaki hassas verileri algılar ve korumak için önlem alır. Bu eylemler, kurumun veri işleme politikalarına ve uyumluluk gerekliliklerine göre verileri engellemeyi, yeniden yönlendirmeyi, karantinaya almayı veya şifrelemeyi içerebilir. Hassas verileri işleyen işletmeler, ihtiyaçlarını destekleyen dLP ile ecs çözümüne ihtiyaç duyarlar.

Liderler

›Symantec e-posta güvenliği, güvenlik portföyünün güçlü bir parçasıdır. Symantec, kurulu büyük bir taban ve ürün portföyüne sahiptir ve onu lider güvenlik portföyü tedarikçilerinden biri yapar. Satıcı ecs'i şirket içi bir cihaz olarak (fiziksel ve sanal), saas olarak ve bir karma teklif olarak sunar. müşteriler, symantec’in kullanım kolaylığını ve müşteri desteğini güçlü yanları olarak görürler. Ecs teklifi, web güvenliği teklifi, tarayıcı yalıtım teknolojisi ve DLP çözümü gibi symantec portföyünün diğer bölümleriyle bütünleşir.

 

Müşteriler, çözümün spam kuralları ve karantina kuralları ile daha fazla politika seçeneğine ve esnekliğe ihtiyaç duyduğunu belirtti. referanslar ayrıca, kullanıcı arabirimi özelleştirmesinin bir eksiklik olduğunu belirtti. Gelen e-posta filtreleme ve giden veri koruma gereksinimlerine sahip, özellikle de diğer Symantec çözümlerini kullananlar olmak üzere her boyuttaki işletme, symantec'i göz önünde bulundurmalıdır.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları