II. SİBER GÜVENLİK Ekosisteminin Geliştirilmesi Zirvesi


 II. SİBER GÜVENLİK Ekosisteminin Geliştirilmesi Zirvesi

 

Sektörün Değerli Temsilcisi

Siber Güvenlik Ekosisteminin Geliştirilmesi Zirvesi'nin ikincisi bu yıl BTK, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı ve BGD işbirliği ile 14 Şubat 2019 tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecektir.

II.Siber Güvenlik Ekosisteminin Geliştirilmesi Zirvesi'nde, ulusal siber güvenlik ekosisteminde yer alan paydaşlar tarafından siber güvenlik ekosisteminin geliştirilmesine yönelik hususlar, süreç, yasal mevzuat ve sosyal boyutuyla tartışılacak ve karar vericilere ışık tutması açısından ortak akıl oluşturulacaktır. Ayrıca yerli teknolojilerin geliştirilmesi ve kritik altyapılarda kullanımının yaygınlaştırılmasına yönelik teknoloji yol haritasının belirlenmesi, eylemlerin planlanması ve toplumun tüm katmanlarında farkındalık yaratılması sağlanacaktır.

Açılışını Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Yrd. Dr. Ömer Fatih SAYAN'ın yapacağı II.Siber Güvenlik Ekosisteminin Geliştirilmesi Zirvesi'nin programına ve diğer detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. ( www.siberguvenlikzirvesi.org.tr )

Zirveye katılımınız, Siber Güvenlik Ekosisteminin Geliştirilmesi, farkındalık yaratılması ve ortak akıl oluşturulmasına olumlu katkılar sağlayacaktır. Zirveye katılımlarınızı bekliyoruz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları