INFORTE’DEN KAMUYA ÖZEL AYRICALIKLI ERİŞiM ÇÖZÜMLERİ!


INFORTE’DEN KAMUYA ÖZEL AYRICALIKLI ERİŞiM ÇÖZÜMLERİ!

“Inforte, Delinea ile ortak olarak, 25.03.2022 tarihinde Ankara, JW Marriott'ta,  Kamu Eko-Sistemi’ne özel ayrıcalıklı erişim çözümleri (PAM) etkinliği düzenledi!”

Inforte Bilişim, Delinea markası ile gerçekleştirdiği etkinliklerine devam ediyor. IDC Güvenlik Zirvesi’ne sponsor olarak, çözümlerini tanıtan Inforte, hız kesmeden Ankara JW Marriott’ta Delinea markası ile Kamu Eko-Sistemi’ne özel ayrıcalıklı erişim çözümleri (PAM) etkinliği düzenledi.

Inforte, ivmeli pazarlama çalışmalarını, katma değerli bir distributor olarak temsil ettiği, alanında uzman markalarının etkinlikleri ile sürdürüyor.

Etkinlik, Inforte Satış Direktörü, Syn. SEBAHAT DOGU'nun açılış konuşması ile başladı, ardından Delinea Bölge Satış Yöneticisi, Burcin Gumustekin, kamuda Delinea ürün ve çözümlerinden bahsetti.

Delinea İş Ortakları ve Kanal Yöneticisi Gülden Şeref Kalelioğlu'nun Delinea Kanal Yapısı ve Vizyonu konuşmasının ardından; Inforte Kıdemli Sistem Mühendisi Ceyhun Aygenc ve Delinea Satış Mühendisi, Burak Coskun canlı bir DEMO sundular.

Etkinliğe katılan tüm değerli iş ortakları ve müşterilerine teşekkürlerini sunan Syn. SEBAHAT DOGU, "Delinea yeni vizyonu ile PAM çözümlerinde, öncü bir teknoloji sunuyor. Bu etkinliğimizde; değerli katılımcılarımıza, detaylı sunumlar ile Inforte'nin deneyimli teknik ekibinin gücünden, kamuya özel sunduğumuz servislerden, katma değerli distribütor yapımızdan, Delinea ürün ve çözümlerimizden bahsettik. Çok keyifli ve verimli bir etkinlik oldu. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz." açıklamasında bulundu.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları