ICTConf 17' için tarih belli oldu!


ICTConf 17' için tarih belli oldu!

 

Son yılların değişmez gündemini oluşturan Bulut Bilişim, Siber Güvenlik ve Programlama konuları bu sene 2.si düzenlenecek olan ICTConf'ta ele alınacak. ICTConf 17' bu yıl konferanslar, panel ve çekilişlerle katılımcı kitlesinin karşısına çıkacak. Katılımcılar aynı zamanda etkinlik alanında kurulu stantlarda çeşitli firmaların ürünleri ve fikirleri ile tanışacak.

ICTConf 17' 12  Aralıkta düzenlenecek.

 

Uzmanlar tarafından yapılacak konuşmalar ile programına başlayacak olan ICTConf 17' , öğleden sonraki konuşmalar sonrasında panel oturumu yapılacak. Konuşmacılar, “Yapay zeka ve bilişimin geleceği” konu başlığı altında sorunları tartışıp çözüm önerileri üretecek. Panel sonrasında katılımcılar arasında çekiliş yapılıp hediyeler verilecek.

Bu yıl Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi’nde Bilişim Topluluğu öğrenci kolu tarafından düzenlenecek olan ICTConf 17' ; Bulut Bilişim, Siber Güvenlik ve Programlama gibi birçok ana başlığı içerecek.

ICTConf’un genel konseptinde sunumların yer aldığı konferanslar, sonrasında alanında uzman kişiler tarafından bilişim dünyasını ele alan panel programı bulunmaktadır.İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları