ODTÜ EESTEC Topluluğu Tarafından Organize Edilen ‘’Siber Güvenlik’’ Konulu Uluslararası Bir Hackathon Olan EESTech Challenge’a Hazır mısın?


ODTÜ EESTEC Topluluğu Tarafından Organize Edilen

‘’Siber Güvenlik’’ Konulu Uluslararası Bir Hackathon Olan

EESTech Challenge’a Hazır mısın?

EESTech Challenge bu yıl Avrupa’nın 20 farklı ülkesinde düzenlenecek Siber Güvenlik temalı bir Hackathondur.  Ankara’yı temsilen ODTÜ komitesinin düzenleyeceği yerel etap, 24 Nisan’da başlayıp 25 Nisan’da sona erecek ve online olarak düzenlenecektir. Tüm komitelerde düzenlenen yerel etapların kazananları ise Belgrad komitesinin yine online olarak organize edeceği final etabında yarışıyor olacak. Sen de ODTÜ komitesinin organize ettiği yerel etabı kazanıp Avrupa’da ülkeni temsil etme şansı yakalayabilirsin!

Ayrıca 1.ye 2000 ₺ değerinde olmaz üzere toplamda 3500₺lik ödül havuzu da sizi bekliyor!

Yarışma 18-26 yaşları arasındaki lisans ve lisansüstü öğrencilerine açıktır. Kendi başınıza katılabileceğiniz gibi, bir takım kurarak da yarışmaya katılabilirsiniz.

Yerel etap, 24 Nisan’da Siber Güvenlik üzerine bir webinar ile başlayıp 24 saatlik yarışma ile devam edecektir. 24 saatin sonunda jüri değerlendirmeleri sonucu kazanan ve Avrupa’daki final etabında komiteyi temsil edecek takım açıklanacaktır. Sen de Siber Güvenlik hakkında daha fazla bilgi almak, kendini geliştirmek, Avrupa’da ülkeni temsil etmek ve çeşitli ödüller kazanmak istiyorsan EESTech Challenge’a başvurabilirsin!

Başvuru Linki:  https://forms.gle/U7wRYFT7fYG45ozN9

 


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları