“Peplink Teknoloji Günü”nde Yenilikçi Teknolojiler ve Çözümler Konuşulacak!


“Peplink Teknoloji Günü”nde Yenilikçi Teknolojiler ve Çözümler Konuşulacak!

21 Ekim tarihinde 09.30-12.30 saatleri arasında, Trend Avcısı M. Serdar Kuzuloğlu moderatörlüğünde gerçekleşecek online teknoloji günü etkinliğinde Vitel, Peplink’in Yeni Teknolojilerini ve Çözümlerini Anlatacak!

Vitel, online etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. 21 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek olan Peplink Teknoloji Günü online etkinliğinde Vitel, çok farklı bir bağlantı teknolojileri vizyonu sunmayı hedefliyor.

Peplink Teknoloji Günü’nde; Peplink markasını ön plana çıkaran teknolojiler konuşulacak. Farklı sektörlerden çözümler katılımcılara sunulacak; eğlenceli ve ödüllü farklı bir etkinlik gerçekleşecek.

Türkiye’de Peplink markasına dair ilkleri yaşatacak etkinliğe dair Vitel A.Ş Genel Müdürü Deniz Eşiyok, “Vitel olarak, en yeni teknolojileri, deneyimli teknik kadromuz ile birlikte sunmaya devam ediyoruz. Bu etkinlikte katılımcılar kaliteli bağlantılar, mobil dünya ve kesintisiz iletişime dair en farklı ve yeni teknolojileri, örnekler üzerinden görebilecekler. Herkesi etkinliğimize bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

Etkinliğe kayıt olmak için: Tıklayınız!İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları