TEKNOKENT SAVUNMA SANAYİİ KÜMELENMESİ 6. PROJE PAZARI


 TEKNOKENT SAVUNMA SANAYİİ KÜMELENMESİ 6. PROJE PAZARI

 

Değerli TSSK Üyesi Firma Yetkilileri,

TSSK 6. Proje Pazarı Savunma Sanayii Başkanlığı desteği ve ODTÜ, ODTÜ TEKNOKENT, SASAD ve ASO işbirliği ile 25 Şubat 2019 tarihinde ODTÜ Kültür Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir. Ana teması “İhracat” ve “Yerlileştirme” olarak belirlenen etkinliği SSB Başkan Yardımcısı Sayın Dr. Celal Sami TÜFEKÇİ’nin onurlandırması beklenmektedir.

Etkinlik programı kapsamında açılış konuşmalarının ardından “Türk Savunma ve Havacılık Sektörünün Geleceği” isimli panel gerçekleştirilecektir. Öğle yemeği sonrasında ise Prof.Dr.İlber Ortaylı konuk konuşmacı olarak etkinliğimize katılacaktır. Prof.Dr.İlber Ortaylı’nın “Türk Savunma Sanayinin Tarihi” isimli konuşmasının ardından, “İhracat” ve “Yerlileştirme” panelleri gerçekleştirilecektir. Detaylı programa TSSK 6. Proje Pazarı internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz; https://tsskprojepazari.org/program/

TSSK 6. Proje Pazarı’na katılmayı arzu eden personellerinizin 15 Şubat 2019 tarihi mesai bitimine kadarhttps://tsskprojepazari.org/kayit/ üzerinden kayıtlarını gerçekleştirilmesi önemle rica olunur.  

TSSK’nın bu önemli etkinliğine tüm üye firmalarımızın katılımını bekler, etkinliğin firmanız içerisinde duyurulması için vereceğiniz destek, katkı ve organizasyona teşrifleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

 

Saygılarımızla,

TSSK Yönetim Kurulu


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları