Yerli Yazılım DEFENDER İlk Kez ABD’de Görücüye Çıkıyor


Yerli Yazılım DEFENDER İlk Kez ABD’de Görücüye Çıkıyor

Eğlence sektörüne robotik teknolojileri kullanarak getirdiği yeniliklerle başta Amerika, Çin ve Avrupa ülkelerinde adından sıkça söz ettiren DOF Robotics, yüzde yüz yerli yazılımla geliştirdiği Hurricane 360 VR’dan sonra sektöre damgasını vuracak yeni bir ürün daha geliştirdi. 18-21 Kasım tarihleri arasında ABD Orlando’da gerçekleşecek IAAPA EXPO Orlando 2019’a katılacak olan DOF Robotics, yeni ürünü “Light of Hope DEFENDER”ı ilk kez bu fuarda sergileyecek.

DOF Robotics’in yerli yazılımla geliştirdiği 6 eksenli hareketli platform üzerine kurulu yeni ürünü Light of Hope DEFENDER adlı oyun, VR gözlükler ile oynanacak ve oyuncular interaktif bir şekilde oyun içerisinde birbirini görüp yarışabilecekler. Eğlence sektörüne yeni bir heyecan daha  getirecek olan DOF Robotics ürününü, 18-21 Kasım tarihlerinde IAAPA EXPO Orlando 2019’da ilk kez ziyaretçilerinin beğenisine sunacak. Ayrıca CES 2019 İnovasyon Ödülü ve IAAPA Brass Ring Award ödüllü ürünü Hurricane 360 VR’da fuarda yerini alacak.

Uzayda yolculuk DEFENDER ile keşfedilecek

Mars gezegeninin altında bulunan enerjisi yüksek maddenin keşfedilmesiyle uzayda yolcuğun kolaylaştığı ve yine bu madde yardımıyla keşfedilen PlanetX adlı gezegende geçen olayların anlatıldığı DEFENDER’da tepkimesi olan silahlar kullanılıyor. 4 kişinin aktif ve pasif simulatör olarak deneyimlediği platformda kurulum yapılan lokasyonlarda kullanıcılar kendilerinin dünyadaki sıralamalarını da görebilecekler.


İlginizi Çekebilecek Yazılar


İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları